Για την πρόσκληση οικονομικών προσφορών της εκδρομής πατήστε εδώ

Για το πρακτικό αξιολόγησης προσφορών πατήστε εδώ

ΠΡΟΣΦΟΡΑ 1 ΠΡΟΣΦΟΡΑ 2 ΠΡΟΣΦΟΡΑ 3 ΠΡΟΣΦΟΡΑ 4 ΠΡΟΣΦΟΡΑ 5 ΠΡΟΣΦΟΡΑ 6 ΠΡΟΣΦΟΡΑ 7

Για τη σύμβαση με το πρακτορείο Genius travel πιέστε εδώ

Για την πρόσκληση οικονομικών προσφορών της εκδρομής πατήστε εδώ

Για το πρακτικό αξιολόγησης προσφορών πατήστε εδώ

ΠΡΟΣΦΟΡΑ 1, ΠΡΟΣΦΟΡΑ 2, ΠΡΟΣΦΟΡΑ 3, ΠΡΟΣΦΟΡΑ 4

Για τη σύμβαση με το πρακτορείο Herodotus tours πιέστε εδώ

ΦΩΤΟ1Στο τέλος του Απριλίου (28 με 30) ομάδα μαθητών του σχολείου μας με τρεις συνοδούς καθηγητές επισκέφτηκαν το Άγιο Όρος και συγκεκριμένα τις Ιερές Μονές Φιλοθέου και Ιβήρων. Το σχολείο μας έχει επισκεφτεί άλλες τέσσερεις φορές τον ιερό αυτό τόπο, αλλά την προ-covid εποχή. Φέτος ήταν η πρώτη φορά μετά αυτή τη δύσκολη περίοδο της πανδημίας που ταλαιπώρησε όλο τον κόσμο.

1678425017326 1 Στο πλαίσιο του μαθήματος της Ιστορίας, η Γ΄ Λυκείου επισκέφθηκε το Μουσείο     Βαλκανικών Πολέμων στη Γέφυρα Θεσσαλονίκης. Συνοδοί καθηγητές ήταν οι κ. Τσακιρίδου Αναστασία και Κοβίτη Σταυρούλα και ο κ. Αράπης Θεοδόσης. Οι μαθήτριες και οι μαθητές ξεναγήθηκαν εξαιρετικά από έφεδρους στρατιώτες στην κύρια οικία και τους βοηθητικούς χώρους της έπαυλης Μοδιάνο και είδαν τον τάφο του Χασάν Ταχσίν Πασά και του γιου του.

Για την πρόσκληση οικονομικών προσφορών της εκδρομής πατήστε εδώ

Για το πρακτικό αξιολόγησης προσφορών πατήστε εδώ